מגוון פתרונות לרעש

מגוון פתרונות לרעש – שומרים על השקט

כל הפתרונות להפחתת רעש על ידי טובי המומחים שלנו

המומחים שלנו עתירי ניסיון בנושא של פתרונות לרעש בעבודה, בבית, בבנייני מגורים, במבנים ציבוריים ופרטיים. חומרי המיגון שלנו הם הטובים והאיכותיים ביותר ואנו מבטיחים תוצאות אפקטיביות. להלן מספר פתרונות אקוסטיקה למיגון רעש:

יעוץ אקוסטי למניעת רעש
תכנון של סביבת מגורים, סביבת עבודה או תשתית ציבורית מחייב הכרה של התקנות למניעת מפגעים או רעש בלתי סביר ואת הכלים ההנדסיים המאפשרים מניעה של רעש זה. יועץ אקוסטי מקצועי של המומחים שלנו ב"גלית – החברה לאיכות הסביבה" יסייע במציאת פתרונות לרעש שהם טובים ויעילים בעלות אופטימאלית.

קירות אקוסטיים
אנו מציעים מיגון רעש בעזרת קירות אקוסטיים שיוצרו על ידי חברות מובילות בעולם והם בעלי עמידות גבוהה במיוחד. הקירות מצוידים באגריגטורים סופגי רעש ומגיעים במגוון צורות וצבעים,כך ניתן להתאימם בקלות לכל מבנה או חדר.

מניעת רעש מעלית
המומחים שלנו מציעים מגוון פתרונות לרעש ולהפחתתו. רעש ממעלית לדוגמא: הצבת קירות אקוסטיים עבים שיקיפו את חדר המכונות של המעלית או ציפוי משטחי חדר המכונות בחומר בולע רעש ורעידות.

מניעת רעש בתשתית האינסטלציה
מתקנים המשפרים את זרימת המים מאפשרים לצמצם את הרעש ואת הרעידות הנובעים מצינורות המים במבנה. המומחים שלנו מתקינים במהירות ובמקצועיות את כל סוגי המתקנים ומפחיתים את הרעש לצמיתות.

רעש ממערכות הסקה מרכזיות
מניעת רעש ממערכת זו מתאפשר לרוב על ידי בידוד חדר ההסקה ומתקניו משאר חלקי הבניין. את הצנרת ניתן לבודד באמצעות ציפוי רך ועמיד.

מכשירים ביתיים
תחזוקה עקבית של מכשירים ביתיים ומיקומם שלא בצמוד לקיר ימנעו רעשים. המומחים שלנו מעניקים ייעוץ לנושא מיקום המכשירים החשמליים למזעור רעשים.

כלי נגינה
גם אם נגינתך נעימה לאוזן, בשעות מסוימות היא מהווה מטרד לשכנים. ייעוץ אקוסטי יאפשר להקטין את הרעש הבוקע מקירות ביתך ויאפשר לך לנגן מבלי להפריע לשכנים. למשל – הצבת פסנתר על רגליות גומי והרחקתו מהקיר תצמצם את הרש הבוקע מן הבית. אם אתם מקישים בתופים תוכלו למנוע רעש על ידי הקמת חדר אקוסטי מבודד.

מניעת רעש במפעל
חקיקה המחייבת בנייה ותכנון אקוסטי, מדידת רעש ואיתור מקורותיו נועדה לאפשר את קיום המפעל מבלי להטריד את התושבים החיים בסמוך.  תכנון אקוסטי למפעלים וקווי יצור, מניעת רעש מזיק ממכונות ומכשירים ומציאת פתרונות אקוסטיים מקיפים למפעל יאפשרו ציות להוראות החוק ושמירה על איכות חיי התושבים.

מד רעש לאולמות אירועים ואתרי בילוי
מד רעש הינו תנאי לקבלת רישיון לפתיחת עסק.

צלצל עוד היום לקבלת ייעוץ מיגון מטובי המומחים שלנו.

אוזניות

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן