בדיקת רעש ממכונות

רעש ממכונות הוא מקור לבעיות

מדוע חשוב להזמין בדיקת רעש ממכונות על ידי מומחה?

רעש הבוקע ממכשירים ביתיים וממכונות הפועלות בבניין לאורך שעות היום והלילה עלול להוות מטרד לכל דיירי הבית ולשכנים. מחקרים מראים כי חשיפה ממושכת לרעש עלולה לגרום לקושי בריכוז, ירידה באיכות השמיעה, נדודי שינה ואפילו לכאבי ראש ובחילות.

כוון שנושא הרעש נתון בהרבה מקרים לפרשנותם של כל הגורמים המעורבים, אלה המרעישים ואלה הסובלים מהרעש, יש צורך בבודק מוסמך ואובייקטיבי שמודד בעזרת ציוד מתקדם את מפלס הרעש ומאפשר תשובה המבוססת על נתונים מדויקים בהשוואה לתקנות הרעש.

מה סוג הרעש המצריך בדיקה?

  • רעש ממערכת האינסטלציה: רעש זרימת המים בצינורות,פעולת המשאבות, מערכת ניקוז המים ורעש ממתקני אספקת מי שתייה. כל אחד מהם ניתן לבדיקה וקביעת מפלס הרעש הנפלט ממנו והשוואתו לתקנות.
  • רעש משנאים, משאבות, גנראטורים: לעיתים עקב בלאי או שימוש לא תקין נוצרים פתחים וסדקים מהם נפלט רעש חזק. מדידת רעש שמפיקות מכונות אלה מאפשרת איתור של הפתחים הגורמים לזליגת הרעש ולאחריו טיפול במטרד.
  • רעש ממערכות הסקה מרכזיות: מערכות הסקה מרכזיות עלולות ליצור רעש חריג ולכן כדי לצמצם מפגע זה, יש צורך בבידוד חדר ההסקה ומתקניו משאר חלקי הבניין. המומחים שלנו מאתרים את מקור הרעש ומבצעים את עבודת הבידוד למניעת הרעש.
  • רעש ממכשירים ביתיים: שואבי אבק, מדיחי כלים, מכונות כביסה וכו' במשך הזמן פעולת המכשירים עלולה להשתבש מה שיגרום להגברת הרעש. מדידה איכותית של מקור הרעש תאפשר לאתר את הרכיב התקול הגורם לרעש הטורדני.

בדיקה איכותית – אבחנה מקצועית

המומחים של "גלית – החברה לאיכות הסביבה" מצוידים במכשירי מדידה מתקדמים ומדויקים והם בעלי היתר מדידה לפי ת"י 1004. דו"ח שיוגש בסופו של תהליך יכלול ממצאים המקובלים על הרשויות. כמו כן נוכל מיד בסיום המדידה ליישם את המסקנות ולהתקין אמצעים למניעת רעש.

שירותנו בתחום בדיקות רעש ממכונות:

  1. בדיקה לאיתור מקור הרעש ועוצמתו: בדיקת האזור, מקור הרעש והגורם לו בעזרת ציוד מדידה מתקדם ומקצועי.
  2. בדיקה רעש תקופתית: בנוסף לבדיקות אירועים חריגים אנו מבצעים גם בדיקת רעשים תקופתית המאפשרת איתור של שינויים חריגים ברעש של המכונות בבניין.
  3. מתן דו"ח ממצאים הקביל בבית משפט: בסיום תהליך הבדיקה ניתן לך דו"ח הקביל בבית משפט במקרי תביעת בעלי נכסים בשל ירידת ערך הנכס, דרישה לפיצויים והחזר כספי בגין תיקוני הנזק שנגרם לך.

אין סיבה לסבול מרעש טורדני, אין סיבה לוויכוחים עם השכנים – הזמן עוד היום בדיקה מקצועית ואמינה ממיטב המומחים שלנו ותוכלו להייעץ איתנו גם לגביי פתרונות אקוסטיקה.

אנחנו בגלית מוסמכים לביצוע בדיקת רעש לפרטים נוספים והזמנות חייגו:  1-700-50-50-54

ריתוך

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן