חקירה ואיתור מטרדי ריח בבנייני משרדים ועסקים

דואגים לסביבת עבודה נעימה

חקירה ואיתור מטרדי ריח בבנייני משרדים ועסקים

ריחות בלתי נעימים במקום העבודה יכולים להוות מטרד של ממש, שלא ניתן להתעלם ממנו לאורך זמן. מטרדי ריח במקום העבודה יכולים ליצור סביבת עבודה ירודה אשר במקרים רבים אף תוביל לתפקוד לקוי מצד העובדים – גירוי מתמשך של חוש הריח על ידי ריחות רעים פוגעת באיכות החיים של העובדים וידועה כפוגעת ביכולת הריכוז. במקרים מסוימים עלול הריח הרע  להצביע על זיהום בלתי מבוטל באוויר אשר נושמים העובדים במקום העבודה עצמו ולסכן את בריאותם. אי-הבטחתה של רווחת העובדים בנושא זה יכולה לחשוף את המעסיק להליכים משפטיים.

המקורות האפשריים למטרדי ריח בבית העסק ובסביבתו הינם רבים ובמקרים רבים "מתחבאים" דווקא במקומות שלא היינו מצפים שייגרמו לריח רע. לא תמיד ניתן לדעת מהיכן מגיע הריח ולהצביע על מקורו על מנת שניתן יהיה לטפל במפגע. יש לציין כי הבדיקה לאיתור מפגע ריח במקום העבודה מוכרחת להתבצע בשיתוף פעולה מלא של  המזמין\בעל העסק, ועובדי המקום.

במקרה של מפגע ריח מתמשך במקום העבודה מומלץ לפנות למומחים לשם איתור וחקירת מטרד הריח. מאתרי וחוקרי מקורות ריח מוסמכים ומנוסים יידעו לסווג אופי הריח בתוך המשרד\בניין ובסביבתם, לאתר את מקור הריח ולהמליץ על הפתרון המתאים למיגור המטרד.

אנו ב"גלית – החברה לאיכות הסביבה" מתמחים בגילוי מטרדי ריח, חברתנו בעלת וותק של יותר מעשרים שנה  בבדיקות מטרדי ריח שונים ומשתמשת במכשור המתקדם ביותר.

החקירה מתבצעת בהובלת מיקרו-ביולוג מוסמך, בודקי ריח מוסמכים וציוד בדיקה יעודי לאיתור מטרדי הריח.

צרו קשר עוד היום עם המומחים שלנו, ואנו נבצע בדיקה לגילוי ואיתור מטרד הריח באתרכם ונוכל להמליץ על הפתרון המתאים.

את הדו"ח שלנו תוכלו להגיש לחברת הניהול ולבית המשפט.

איפיון מטרד הריח

שאלות ששאלו אותנו בנושא חקירה ואיתור מטרד הריח:

שאלה

איך נוכל לקבוע מועד לקבלת שרות "חקירה ואיתור מטרד ריח" במידה ומטרדי הריח מגיע בגלים ולא קיימים כל הזמן?

תשובה

במקרים בהם מטרדי הריח מגיעים בגלים ולא ניתן לקבוע מועד מסוים להגעת הבודקים שלנו לצורך אפיון מטרד הריח וזיהויו, אנו ממליצים לבצע מעקב למופעי הריח ובמידה ויש למופעי הריח תדירות החוזרת על עצמה בשעות מסוימות אז יהיה ניתן להזמין את הבודקים במועד הנכון אך במידה ואין כלל קבוע להופעת מטרדי הריח, אנו מתקינים באתר מכשירי בדיקה (תשלום נוסף) למספר ימים עד הופעת מטרד הריח ולאחר שאנו מבצעים פענוח לתוצאות במעבדה ואנו מאפיינים את סוג הריח נוכל להמשיך בחקירה ספציפית לאיתור  המקור למפגע.

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן