כדאי שתדע – ותבדוק

גז ראדון, סכנה סמויה מן העין

גז ראדון הוא גז חסר ריח, חסר טעם ובלתי נראה המיוצר על ידי התפרקות של אורניום טבעי באדמה ובמים. גז ראדון נמצא באוויר אותו אתה נושם מחוץ לבית ובתוכו כאשר הוא חודר מהקרקע וחומרי בנייה אל המבנה בו אתה שוהה – ואל מערכת הנשימה שלך.

אינך יכול לראות גז ראדון, לא להריחו ולא לחוש בו – אבל הימצאותו של גז ראדון בחלל הבית או בעבודה מסכנת אותך ואת הסובבים אותך, הוכח מדעית כי חשיפה לגז ראדון מעלה את הסיכון לחלות במחלות נשימה ואפילו עלולה לגרום להתפתחות סרטן! אם אתה חושד כי בסביבתך גז ראדון – אל תתמהמה. בבדיקה פשוטה תוכל לאתר גז ראדון מסוכן ולהרחיקו מקרבתך.

המשרד להגנת הסביבה ממליץ לבדוק את רמת ריכוז הראדון בין כתליו של המבנה בייחוד במבנים הנמצאים בקומות נמוכות או צמודי קרקע. מומחי "גלית – החברה לאיכות הסביבה" מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה לזיהוי ונטרול גז ראדון, והממצאים המתגלים בבדיקתנו מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה.

שרותנו בתחום איתור והרחקת ראדון :

1. בדיקה קצרת טווח – מאפשרת גילוי מהיר של בעיית ראדון במבנה.

2. בדיקה ארוכת טווח – מאפשרת מדידת שינויים בריכוזי הראדון.

3. בדיקה עצמית- כך תוכלו לבצע בדיקה מהירה לגילוי גז ראדון בעצמכם.

4. בדיקת ראדון לטופס 4 בהתאם להנחיות הרשויות.

היתרון שלנו
כחברה העוסקת במדידת גז ראדון וסילוקו רכשנו במהלך השנים ניסיון רב בעבודה מול חברות מכל הגדלים, בבתים פרטיים, דירות ובמוסדות ציבור. מבין לקוחותינו הקבועים: רפא"ל, בזק בינ"ל, רכבת ישראל, טבע, מגדל, אפריקה ישראל, בנק הפועלים, אורמת, שטראוס, דלק עיריות, מועצות מקומיות ולקוחות רבים נוספים ובמגזר הפרטי והעסקי.

בודק קרינה

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן