קרינה סלולרית

סכנה לתלמידים – קרינה מאנטנה סלולרית בבית ספר

אנטנה סלולרית הוקמה סמוך לביה"ס בכפר סבא ומסכנת את התלמידים, ההורים נאבקים להעתקת האנטנה – ללא הצלחה

ועד ההורים של בית הספר אוסישקין טוען כי אנטנות סלולריות של פלאפון הוצבו במרחק 40 מטר מבית הספר ולא 50 מטר, כפי שהובטח. סגן ראש עיריית כפ"ס צביקה צרפתי הסביר כי אילוצי השטח חייבו את התקנתן במרחק 40 מטרים בלבד בגלל עמודי התאורה. ההורים לחצו אך העירייה לא התקפלה וטענה כי חברת פלאפון הבטיחה לא לשדר ישירות לאזור ביה"ס ולממן בדיקת קרינה מאנטנה סלולרית בבית ספר אחת לרבעון. הילדים נשארו בטווח הקרינה, ההורים אובדי עצות, והעירייה? היא אישרה הצבת 3 אנטנות סלולריות נוספות באזור, הפעם לטובת חברת פרטנר.

פוחד שאתה או ילדיך חשופים לקרינה מאנטנה סלולרית? 
כפי שניתן לראות ממקרה זה ועשרות מקרים דומים, לא ניתן להסתמך על בעלי אינטרסים כגון העירייה והחברות הסלולריות לשמירה על שלומך ושלום ילדיך. בשעת הצורך, כשאר תעמוד מולם אתה צפוי להיתקל בהתנגדות ובאטימות. על כן, חשוב שתזמין בדיקת קרינה סלולרית מקצועית, מקיפה ואובייקטיבית מבעוד מועד על מנת שברגע האמת יהיו באמתחתך את כל הנתונים המדעיים הרלוונטיים, הצעות מוסמכות לטיפול בפליטת קרינה מאנטנה סלולרית וגב מקצועי שיוכל לספק לך תמיכה ומידע בהתמודדות מול הרשויות השונות.

אנחנו באים לעזרתך
המומחים שלנו מגיעים למבנה החשוף לפליטת קרינה סלולרית עם ציוד מדידה משוכלל ומתקדם, מבצעים בדיקות קרינה בכל חדר במבנה ובכל קומה. כולל מרתפים, ממד"ים, מרפסות וגגות. בודקים אזורים סמוכים ומקבילים ומכסים שטח בדיקה מקסימאלי. המכשור המתקדם שלנו מאפשר בדיקת ספקטרום רחב לגילוי מספר מקורות קרינה גלויים וסמויים למשל: אנטנות סלולריות, תחנות שידור רדיו ושידור רדיו חובבני, לוויינים ומגברים סלולריים.

תשובה כבר במקום
אין טעם להמתין בחרדה לתוצאות בדיקת קרינה מאנטנה סלולרית, המומחים של "גלית – החברה לאיכות הסביבה" מספקים תשובה במקום לגבי הממצאים: כבר בסיום הבדיקה תדע אם אתה ומשפחתך חשופים לסכנת הקרינה.

גם בדיקות קרינה וגם פתרונות מיגון!
אצלנו לא מבזבזים זמן: במידה והתגלו ממצאים חריגים  בבדיקת קרינה סלולרית המומחים שלנו פועלים ליישום המלצות המיגון במהירות ובמקצועיות בכדי למנוע משך חשיפה נוסף.אנו מציעים מגוון פתרונות למיגון קרינה המותאמים ספציפית למבנה ולאופי השהייה בו.

לא עובדים עם החברות הסלולריות –  שומרים על אובייקטיביות!
אנו בחברת "גלית – החברה לאיכות הסביבה" בחרנו שלא לשתף פעולה עם חברות הסלולר השונות כדי לשמור על טוהר המידות והאובייקטיביות. כאשר לקוח מזמין בדיקה ממומחי "גלית – החברה לאיכות הסביבה" מובטחת לו בדיקת קרינה סלולרית אובייקטיבית ואמינה ע"י טובי המומחים.

טובים בזכות הידע, מקצועיים בזכות הניסיון
כחברה העוסקת במדידות קרינה סלולרית ויישום פתרונות ברחבי הארץ רכשנו במהלך השנים ניסיון רב בעבודה בחברות קטנות כגדולות, בבתים פרטיים, בדירות ובמוסדות ציבור. אנו עובדים בקביעות ברשות בתי המשפט, בתי חולים, עיריות ומועצות מקומיות, בחברות פרטיות ובמגזר העסקי, ומבטיחים טיפול מקצועי ואמין, מתקדם ואפקטיבי לאורך זמן. המומחים שלנו מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה לביצוע כל בדיקות קרינה. החברה בעלת תקן איכות Iso 9000:2000מטעם מכון התקנים.

באים לקראתך גם במחיר
אנחנו ב"גלית – החברה לאיכות הסביבה" מבינים את הצורך להגן על עצמך ועל משפחתך ועובדיך מפני סכנת קרינה מאנטנה סלולרית ובוחרים שלא להכביד על דאגתך גם עם נטל כלכלי. מחירי הבדיקות שאנו מציעים הוגנים ואינם גבוהים. 

לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 1-700-50-50-54

בדיקות קרינה מאנטנות סלולאריות

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן