יועץ קרינה | ייעוץ וחיזוי קרינה למבנה בבניה

הקדם תרופה – הזמן ייעוץ וחיזוי קרינה

מהי המשמעות של ייעוץ וחיזוי קרינה למבנה בבניה

ייעוץ וחיזוי קרינה למבנה בבניה – חוק הקרינה הבלתי מייננת קובע כי כדי לקבל היתר לבניית בניין מגורים, מבנה ציבורי, מוסד לימודי או רפואי וכו' יש לקבל היתר קרינה הקובע כי מקורות האנרגיה במבנה אינם יחשפו את הדיירים לרמת קרינה החורגת מהתקן. לכן כבר לאחר שתוכניות האדריכליות ותוכניות החשמל מוכנות יש לפנות ליועץ קרינה במטרה שיבצע חיזוי קרינה מכל המתקנים שיותקנו בבניין וייאשר את התוכניות .

חשוב לבחור יועץ עם ניסיון על מנת שבמידה ויהיה צורך בביצוע פתרונות אז ההמלצות יהיו מתונות ולא יקרות.

לגלית מהנדסים ויועצים בעלי ניסיון עשיר בנושא חיזוי קרינה, מדידה וסימולציה של קרינה אנו מצוידים בתוכנה המובילה בעולם לחיזוי קרינה ובמערכות הדמיה ומדידה חדישות עם יכולות חישוב מתקדמות.

יעוץ וחיזוי קרינה לאתרי בניה

שירותינו בתחום ייעוץ וחיזוי הקרינה כולל:

ייעוץ וחיזוי קרינה מונע סכנה
מטרת חיזוי עוצמת קרינה היא למנוע ממקורות קרינה לקום ללא פיקוח, ולסייע להציב מקורות אנרגיה בפיקוח ועפ"י התקנים המחמירים. כדי למנוע סכנה עתידית, כדי להתריע בזמן, כדי להבטיח איכות חיים טובה – יש לבצע ייעוץ קרינה לחיזוי עוצמת קרינה ולוודא כי המבנה אכן בטוח לשהייה ולמגורים.

אל תחכה לרגע האחרון
כדי לקבל את היתר הקמה אתה נחוץ לייעוץ וחיזוי קרינה. צלצל אלינו עוד היום להזמנת בדיקה ותחסוך מעצמך טרטור בירוקראטי בעתיד.

חוות דעת – רק ממומחים
"גלית – החברה לאיכות הסביבה" היא מהמובילות בישראל בתחום. מומחי החברה בעלי ניסיון עשיר בנושא חיזוי קרינה, מדידה וסימולציה של קרינה ומצוידים במערכות הדמיה ומדידה חדישות עם יכולות חישוב מתקדמות.

  1. סימולציה ממוחשבת ואנליזה מדויקת המציגה את רמת הקרינה האלקטרומגנטית הצפויה.
  2. הצגת מודלים שונים הכוללים חלופות ומאפשרים קבלת החלטות אופטימאלית למינימום קרינה.
  3. פתרונות לבעיות עתידיות בשלב התכנון ופתרון לבעיות קרינה חריגה בשטח.
  4. הכנת בקשות להיתרי הקמה על ידי מומחים בעלי הסמכה של המשרד להגנת הסביבה.
  5. בדיקות מקיפות בשטח לאיתור מקורות קרינה ע"י הציוד המתקדם והמדויק ביותר.
  6. ייעוץ וליווי מקצועי למציאת פתרונות יעילים להפחתת רמות הקרינה וחלופות להפחתת קרינת RFELF.

*החיזוי מתאים גם לתושבים המעוניינים לבחון את רמת הקרינה הצפויה לאחר הקמת קו מתח גבוה או כל מתקן אחר.

לבצע חיזוי קרינה מכל מערכות החשמל בבנייןבשלב הכנת התוכניות זאת אומרת שנדרשת בדיקה של כל שדה מגנטי או שדה חשמלי במבנה העלולים לפלוט קרינה מסוכנת כדוגמת: לוחות וחדרי חשמל, ארונות מונים, שנאים, פירים עם כבלים חשמליים, תעלות חשמל וכו'.

ניתוח הממצאים
בסיומה של מדידת חיזוי קרינה יגיש המומחה דו"ח מפורט הכולל את הצגת הממצאים ומשמעותם, הערכת סיכונים והצעות רלוונטיות לפתרון הבעיה ומניעתה. הבדיקה מקצועית, אובייקטיבית ומדויקת וממצאיה ילוו אותך לקבלת החלטות נכונות ואחראיות.

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן