בדיקת קרינה לפני רכישת דירה

בדיקת קרינה ביתית – חושבים צעד קדימה, מודדים לפני שקונים

בדיקת קרינה ביתית – חושבים צעד קדימה, מודדים לפני שקונים

קרינה היא איום סמוי על בריאותנו. בעוד גורמי תחלואה אחרים בולטים על פני השטח: נראים, נשמעים, פולטים עשן ומזוהים בקלות, הרי שאת הקרינה ועוצמתה האדם אינו מסוגל לזהות ללא אמצעים טכנולוגיים, ולרוב, אינו מודע כלל לקיומה. השפעתה של קרינה היא הרסנית ומורגשת רק כעבור זמן ממועד החשיפה אליה, לכן לא תמיד עומדים על הקשר בין קרינה לתחלואה. יתרה מזאת, רמות הקרינה הגבוהות להן אנו נחשפים גדלות עם השנים עם התפתחות הטכנולוגיה. גם אם רמת הקרינה אליה אנו נחשפים כיום עומדת בתקן מסוים אין כל ערובה לכך שבעתיד לא תתווסף על קרינה זאת קרינה ממקור נוסף  אשר לה כן תהיה השפעה שלילית על בריאותנו.

בדיקת קרינה ביתית קרינה לפני רכישת דירה או משרד היא צעד נבון בריאותית וכלכלית: מחד תבטיחו שקט נפשי לעצמכם ומאידך תמנעו מקניית נכס שיסכן את בריאותכם ושמחירו עלול לרדת לאחר שתתגלה הקרינה.

אף פעם לא מאוחר – בדיקת קרינה ביתית
כשמדובר בקרינה אף פעם לא מאוחר לנקוט באמצעי זהירות ולכן גם אם לא התבצעה בדיקת קרינה ביתית טרם רכישת הדירה, ניתן לבצע בדיקה ביתית בכל עת ואפילו מומלץ. המומחים שלנו יבדקו בנכס האם מכשירי החשמל פולטים קרינה מסוכנת והאם ישנה קרינה ממקורות חיצוניים המסכנים את השוכנים במבנה.

שירותנו בתחום בדיקות קרינה לבית ולמשרד

  • ביצוע בדיקה מקיפה לקרינה מרשת החשמל – קרינה אלקטרומגנטית: מיפוי המבנה ומתן אבחנה מדויקת, כולל מגוון פתרונות במידה והתגלו ממצאים חריגים.
  • ביצוע בדיקה מקיפה לקרינה מרשת סלולרית – מדידת ספקטרום רחב לאיתור מוקדי קרינה גלויים וסמויים, ומתן אבחנה מפורטת ומדויקת לגבי ממצאים מטרידים.
  • ביצוע בדיקת קרינה ממכשירי חשמל ביתיים – בדיקה לאיתור קרינה ממכשירי חשמל שונים וייעוץ עם יועץ קרינה לגבי מיקום אופטימלי של המכשירים כך שתמנע חשיפת הדיירים / עובדים לקרינה.
  • ביצוע בדיקת קרינה מגז ראדון – גז הראדון הוא מקור קרינה מסוכן שלא ניתן לאתרו ללא מכשור מתקדם ואשר מצטבר במבנים רבים ללא ידיעת הדיירים וללא סיבה נראית לעין. לנו בחברת "גלית – שירותי איכות הסביבה" יש מכשור מקצועי ומדויק לאיתור ריכוזי ראדון כמו גם הניסיון והמקצועיות. בסיום הבדיקה וניתוח  הממצאים יש ביכולתנו  גם לייעץ כיצד ניתן לסלק את גז הראדון מהמבנה.
עוד בנושא >> חיזוי קרינה
 

אבחנה מדויקת – תשובה מהירה
המומחים שלנו מבצעים בדיקות קרינה מקיפות בכל חלקי הבית / מבנה המשרדים באמצעות ציוד המדידה המתקדם והמדויק. בסיום בדיקת קרינה ביתית תקבל דו"ח מפורט המתייחס לרמות הקרינה בהשוואה להמלצות ארגון הבריאות העולמי לחקר הסרטן. במידה ויתגלו ממצאים חריגים המומחים שלנו ייגשו מיד ליישום מסקנות הדו"ח ומציאת פתרון מיגון לקרינה.

לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 1-700-50-50-54

 

קרינה בבית

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן