דו"ח הידרולוגי לבנייה ירוקה

דו"ח הידרולגי בזמן יחסוך כסף ליזם

להתייחס למים בכבוד

אחד האספקטים החשובים בקבלת תו בנייה ירוקה מתייחס למערכות המים במבנה, ולאופן השפעתם על הסביבה. מאפיינים אלה כוללים מערכות למיחזור המים, כדוגמת מערכת "מים אפורים" (המסננת שפכים ועושה בהם שימוש חוזר, למשל לשם השקייה), ניקוז מי גשמים, הבטחת מניעת זיהום שעלול לפגוע במי-תהום בסמוך לאתר הבנייה, וכן עזרים שונים לחיסכון במים במבנה.

אנו בגלית נספק עבורכם חוות דעת מקצועית וננפק לכם "דו"ח הידרולוגי" העומד בתו התקן 5281 לבנייה ירוקה ובהתאם להנחיות משרד הבריאות בדבר ניהול נגר.

 הדו"ח שלנו כולל:

  • חוות דעת ספציפית שתאפיין את הפרמטרים ה הידרולוגיים באתר התכנית, את מאפייני הגשם והנגר ואת תכונות הקרקע והחידור אליה. המסמך יפרט את האמצעים לנהל את הנגר שנוצר בתחום האתר .
  • אנו נאסוף את החומר כדי ללמוד את התנאים הגיאוגרפיים המקיפים של אגן הניקוז. מחומרי הרקע נבין מהם השימושים שנעשים על הקרקע ואילו תכונות מגולמות בהם בהקשר ההידרולוגי ומערכות הניקוז הקיימות באזור.
  • החומר שייאסף יעובד וינותח בכלים מתקדמים ע"י מומחה מערכת GIS שיבחן מהם גדלי המשטחים באתר ומה תרומתם ליצירת נגר מחד, ולכושר החידור של הקרקע מאידך .
  • בהתאם לכך אנו נבחן את נתוני כמויות המשקעים לפי הסתברויות ניקוז, צפי עובי-הנגר באתר וחישובי מידת החדירה והחלחול בהתאם לתווים הגיאולוגיים של ת ת-הקרקע הקיימים באתר.
  • המלצות לאלטרנטיבות לניהול מי-הנגר בשטח: שיכלול מערכות להשהיית נגר והקטנת הספיקה בהם, כולל אמצעים שיסייעו להפחית את העומס של מי הניקוז על המערכת הניקוז העירונית.
  • עריכת דוח מסכם ל הגשה לרשויות .

 

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן