ייעוץ תרמי ודירוג אנרגטי למבנים

עד כ-30% פחות צריכת חשמל מידי שנה!

ברוכים הבאים לשירות הייעוץ התרמי למבנים המקיף שלנו !

אם אתה בעל בניין, יזם, אדריכל או מלווה בנייה ירוקה, אתה יודע שאופטימיזציה של שימוש באנרגיה וצמצום בזבוז הם המפתח למיצוי היעילות ולצמצום עלויות. כאן נכנס לתמונה צוות המומחים שלנו.

היועצים המנוסים שלנו מתמחים בהערכת וניתוח הביצועים התרמיים של מבנים, זיהוי אזורים לשיפור ומתן המלצות מותאמות אישית למיצוי יעילות אנרגטית.

אנו משתמשים בכלים ובטכניקות מתקדמות לביצוע מודלים אנרגטיים, ניתוח נתונים ובדיקות באתר.

התקן הישראלי לבניה ירוקה מחייב את יועץ הבניה הירוקה לתת מענה להיבטים התרמיים בפרויקט, ולאפשר למבנה לעמוד בדרישה ל-"דירוג תרמי מינימלי" המעניק את תו ת"י 1045.

הדו"ח התרמי מספק מאגר מידע ומודלי תכנון הכרחיים של המבנה המתוכנן לעמוד בקריטריונים לבנייה ירוקה ועמידה בתקן ישראלי 5282.

אחד האספקטים החשובים בבנייה ירוקה הוא הדו"ח התרמי. מדובר בצעדי תכנון וביצוע שמטרתם לווסת באופן טבעי את הטמפרטורה במבנה ולמזער את התלות במערכות קירור וחימום הגוזלות אנרגיה חשמלית ותורמות לזיהום כדור הארץ בכלל והסביבה הקרובה בפרט.

הדו"ח התרמי כולל מיפויים וזיהויים של המשתנים התרמיים המתוכננים במבנה כגון: רמת פגיעת קרינת השמש הישירה בחזית המבנה ובגג, רמת המסה התרמית של קירות המבנה ,מוליכות תרמית בחומרי הבניין המשומשיםיעילות אוורור וקירור טבעיים ע"י רוחות וזרמי אוויר

מודלים אנרגטיים: אנו משתמשים בהדמיות מחשב מתקדמות כדי לחזות ולמטב את ביצועי האנרגיה, ועוזרים לך לקבל החלטות מושכלות לגבי תכנון ותפעול הבניין.

דירוג אנרגטי: אנו מספקים דירוגי אנרגיה ואישורים העומדים בתקנים בתעשייה, ועוזרים לך להדגים את היעילות האנרגטית של הבניין שלך ללקוחות, לדיירים ולמשקיעים.

השירות המקיף שלנו כולל:

 • דוח התאמה מבנה מגורים יחיד לתקן 1045 לשלב תכנון לקראת ביצוע תכניות עבודה לעיון ולביצוע.

תכולת הדוח:

 • תקציר מנהלים המכיל את כלל אלמנטי המעטפת לתקן 1045.

 • אלמנטי מעטפת כוללים תיאור גרפי למתכנן לפי תקן 1045.

 • סימון מיקום פרטי הבניין בתכניות הפרויקט.

 • חישוב חתכי קיר לצורך בדיקת מעבדה.

 • דוח התאמה למבנה מגורים יחיד לתקן 5282 לאחר אישור לקוח לאימות פרטי בניין וחומרים.

תכולת הדוח:

 • דוח מדבקה- דירוג כולל של המבנה

 • דוח מפורט- דוח המאמת את עמידת הפרויקט והזנת הנתונים תואמית לתכנון המבנה – לצורך אישור מעבדה.

***דוח דירוג אנרגטי יבוצע ע"י תוכנה מאושרת- energy ui/ designbuilder

 • פיקוח עליון באתר הבניה

 • הנחיה של מתכננים (אדריכל, קונסטרוקטור וכ')

 • הזנת דירוג אנרגטי לאתר משרד האנרגיה.

המטרה שלנו היא לעזור לך להשיג ביצועי אנרגיה מיטביים וחיסכון מרבי בעלויות. על ידי שיתוף פעולה איתנו, אתה יכול:

 • להפחית את עלויות האנרגיה ולמזער בזבוז.

 • שפר את ביצועי הבניין ונוחות הדיירים.

 • עמידה בדרישות הרגולטוריות ובתקני בנייה ירוקה.

 • הגדל את ערך הבניין שלך ופנה לדיירים פוטנצייאלים.

אל תסתפק בביצועים אנרגטיים נמוכים – חבור עם צוות המומחים שלנו עוד היום וראה את התוצאות בעצמך!

צור איתנו קשר עכשיו כדי ללמוד עוד על שירותי הייעוץ התרמי שלנו וכיצד נוכל לעזור לך לייעל את צריכת האנרגיה של הבניין שלך.

תרשים

20 סיבות מדוע מומלץ לבצע ייעוץ תרמי למבנה בבנייה ?

 1. יעילות אנרגטית מוגברת: ייעוץ תרמי יכול לסייע בשיפור היעילות האנרגטית של בניין על ידי זיהוי אזורים שבהם מתבזבזת אנרגיה והמלצה על פתרונות להפחתת צריכת האנרגיה.

 2. עלויות אנרגיה נמוכות יותר: על ידי שיפור היעילות האנרגטית, ייעוץ תרמי יכול לסייע בהפחתת עלויות האנרגיה הקשורות לחימום וקירור בניין.

 3. נוחות משופרת: על ידי ייעול הביצועים התרמיים של הבניין, יכולים הדיירים ליהנות מסביבה נוחה יותר שקל יותר לחמם בחורף ולקרר בקיץ.

 4. איכות אוויר פנימית משופרת: מערכות חימום, אוורור ומיזוג אוויר מתוכננות ומותקנות כהלכה יכולות לשפר את איכות האוויר בתוך הבית על ידי סינון מזהמים ושמירה על רמות הלחות הנכונות.

 5. עמידה בחוקי בנייה ותקנות: ייעוץ תרמי יכול לעזור להבטיח שבניין מתוכנן ונבנה בהתאם לחוקי ותקנות הבנייה.

 6. זיהוי סיכונים פוטנציאליים: ייעוץ תרמי יכול לסייע בזיהוי סיכונים פוטנציאליים כגון סיכוני שריפה או בעיות באיכות האוויר בתוך הבית העלולים להוות סכנה לדיירים.

 7. עמידות משופרת: על ידי אופטימיזציה של הביצועים התרמיים של המבנה, ניתן להגן טוב יותר על המבנה מפני השפעות מזג האוויר וגורמים סביבתיים, ובכך לשפר את עמידותו.

 8. עליית ערך הנכס: שיפור היעילות האנרגטית והביצועים הכוללים של בניין יכול להעלות את ערך הנכס שלו ולהפוך אותו לאטרקטיבי יותר עבור קונים או שוכרים פוטנציאליים.

 9. צמצום טביעת הרגל הפחמנית: הפחתת צריכת האנרגיה בבניינים יכולה לסייע בהורדת טביעת הרגל הפחמנית של קהילה, ובכך לסייע בהפחתת שינויי האקלים.

 10. תחזוקה משופרת: על ידי ייעול הביצועים התרמיים של המבנה, ניתן להפחית את הצורך בתיקונים ותחזוקה, וכתוצאה מכך לחסכון בעלויות לאורך זמן.

 11. סיכון מופחת לעיבוי: תכנון תרמי נכון יכול לסייע במניעת הצטברות של עיבוי, שעלול לגרום לנזקי לחות לחומרי בניין ולהשפיע לרעה על איכות האוויר בתוך הבית.

 12. שליטה טובה יותר בטמפרטורה: בעזרת ייעוץ תרמי, דיירי הבניין יכולים ליהנות משליטה טובה יותר בטמפרטורה הפנימית, וכתוצאה מכך סביבה נוחה יותר.

 13. בקרת לחות משופרת: רטיבות עלולה לגרום לנזק לחומרי בניין ולקדם צמיחת עובש וטחב, העלולים להוות סיכונים בריאותיים. ייעוץ תרמי יכול לסייע במניעת בעיות אלה על ידי הבטחת הביצועים התרמיים של הבניין אופטימליים.

 14. אופטימיזציה של מערכות HVAC: ייעוץ תרמי יכול לעזור לייעל מערכות HVAC, וכתוצאה מכך ביצועים ויעילות טובים יותר.

 15. רמות רעש מופחתות: בידוד נכון ועיצוב אקוסטי יכולים לעזור להפחית את רמות הרעש, וליצור סביבה שלווה יותר עבור הדיירים.

 16. אוורור משופר: מערכות אוורור מתוכננות ומותקנות כראוי יכולות לעזור להבטיח שהאוויר הפנימי מופץ כראוי, לשפר את איכות האוויר הפנימי ולהפחית את הסיכון לבעיות נשימה.

 17. בטיחות אש משופרת: ייעוץ תרמי יכול לסייע בזיהוי סכנות אש ולהמליץ ​​על פתרונות לשיפור בטיחות האש בבניינים.

 18. אקוסטיקה משופרת: מערכות אקוסטיות מתוכננות ומותקנות כהלכה יכולות לסייע בשיפור איכות הצליל בבניין, וכתוצאה מכך סביבה נעימה יותר.

 19. נוחות תרמית משופרת: בעזרת ייעוץ תרמי, דיירי הבניין יכולים ליהנות מסביבת פנים עקבית ונוחה יותר, עם פחות תנודות טמפרטורה.

 20. החזר ROI טוב יותר: על ידי הפחתת צריכת האנרגיה ושיפור ביצועי הבניין, ייעוץ תרמי יכול לעזור לבעלי מבנים ולמפעילים להשיג החזר טוב יותר על ההשקעה בטווח הארוך.

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן