הדברת מזיקים – היתרון שלנו

הדברת מזיקים היא עסק לא נעים, תשאיר אותו למקצוענים

מלבד המקצועיות, המומחיות והיכולת לאתר מזיקים מתחת לאדמה, תרתי משמע, היתרון שלנו בהדברת מזיקים נובע מהסיבות הבאות:

מחויבות לשירות
המדבירים שלנו משתתפים בכנסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל באופן קבוע. אנו מתעדכנים בשיטות הדברת מזיקים חדשות, בחידושים האחרונים בענף, בחומרי ההדברה, האביזרים והמחקרים המתעדכנים. צוות עובדינו נבחר בקפידה ורק לאחר עמידה בבדיקות יושר במשטרת ישראל, במבחני כניסה מקצועיים והוכחת אוריינטציה שירותית גבוהה.

בזכות ידע נרחב ומחויבות לשירות הצוותים שלנו יתאימו פתרון אופטימאלי לצרכיך ויבטיחו ביצוע מושלם.

הניסיון שלנו – השקט שלך
"גלית – החברה לאיכות הסביבה" היא מהמובילות בענף הדברת מזיקים בישראל. זה שנים אנו פותרים ללקוחותינו ברחבי הארץ את בעיית המזיקים. השילוב של הניסיון עם הטכנולוגיה המתקדמת היא הערובה להדברה יעילה ובטוחה.

הדברה בטוחה למשפחה ולחיות המחמד
אנו משתמשים רק בתכשירים שעמדו בבדיקות מחמירות של משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. ברשותנו תכשירים נטולי ריח המאפשרים להדביק כל מזיק בכל מקום ולאפשר את המשך שגרת החיים. חומרי ההדברה שלנו לא פוגעים בשטיחים, ריפודים, מרצפות ופרטי ריהוט אחרים בבית ו/או בעסק (למידע על שירותי הדברה לעסקים). ההדברה שלנו בטוחה ומקנה לך שקט נפשי ובית נקי ממזיקים (למידע על הדברה לבית).

מחויבות לאיכות
אנו מבינים את חשיבות איכות השירות לפיכך בחרנו לעבוד עפ"י הסטנדרטים האמריקאים המחמירים, ואנו מחויבים לאמות המידה המקצועיות והשירותיות הגבוהות בעולם.

צלצל עוד היום להזמנת הדברת מזיקים מקצועית מטובי המומחים שלנו.

עובד

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן