בדיקת אסבסט סביבתית

בדיקת אסבסט סביבתית – מתי מבצעים אותה

בדיקת אסבסט סביבתית מתבצעת כאשר מתעורר חשד כי מבנה מסוים מכיל אסבסט העלול לסכן את בריאותך, לדוגמא: גג אסבסט במבנה סמוך למבנה מגורים, משרדים או גן ילדים.

כיוון שלא תוכל לגלות בעצמך האם האסבסט התחיל בתהליך התפוררות ושחרור חלקיקים רעילים לאוויר אותו אתה נושם – עליך להזמין סקר אסבסט על ידי מומחים לזיהוי הבעיה ופתרונה.

שני אמצעי הבדיקה העיקריים בהם משתמשים:

  • בדיקת אסבסט סביבתית – בדיקה באמצעות משאבות השואבות את האוויר הנפלט מהאסבסט לתוך פילטרים מיוחדים המועברים לאנליזה במעבדה מוסמכת לקביעת שיעור ריכוז האסבסט ורמת הסכנה בחשיפה לו.
  • בדיקת צובר אסבסט – בבדיקה זו דוגמים את האסבסט ומעבירים את הדגימה לאנליזה במעבדה. ממצאי בדיקת אסבסט יאפשרו לך לדעת האם נחשפת לאסבסט מסוכן ומה שיעור הסכנה בחשיפה לו במצבו הקיים ובעת פירוקו והרחקתו מקרבתך.

מה אומרות התוצאות?
גם אם נמצא בבדיקה כי האסבסט אינו פעיל אנו ממליצים על איטום האסבסט בחומרים עמידים ואפקטיביים. כוון שאסבסט נוטה להתפרק בעקבות בלאי טבעי לא ניתן לדעת בדיוק מתי יתחיל בתהליך התפוררות שיסכן אותך ומומלץ לאטומו כדי למנוע מגע של האסבסט עם האוויר.

במידה והתגלו תוצאות חריגות אנו עובדים עם צוות בינוי מקצועי ומוסמך להסרת האסבסט תוך שימוש באמצעי מיגון מתקדמים המגנים על האוכלוסייה בקרבת מקור האסבסט ועל המומחים המבצעים את תהליך הסרת האסבסט.

אם אתה חושד כי בקרבתך אסבסט המסכן אותך – צלצל אלינו עוד היום והזמן בדיקה מקצועית.

בנייה ירוקה

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן