ציוד הבדיקה המתקדם

המכשור המתקדם + מעבדה מקצועית = תוצאות מדויקות

ציוד הבדיקה המתקדם – בכדי לקבל תוצאות בדיקה מדויקות יש צורך בצוות מקצועי, מכשור מתקדם וכלים איכותיים לניתוח ממצאים ואנו שמחים להציג בפניך את יכולותינו בבדיקה וניתוח דגימות אוויר:

ציוד איכותי = בדיקת איכות אוויר איכותית
בדיקת פליטת האוויר היא עסק מאוד רגיש ולכן דרישות התחזוקה של ציוד המדידה גבוהות. צוותי הבדיקה שלנו עובדים עם ציוד מכני ייעודי כדי להבטיח תנאי עבודה אופטימליים וניתוח ממצאים מדויק ואמין. יתרון נוסף שלנו הוא שבניגוד למתחרים, לנו יש את היכולת להתאים ציוד מדידה שונה לכל בדיקה בהתאם לצרכים האישים של הלקוח.

המומחים שלנו לשרותך
הבודקים שלנו  משתתפים בקורסים חיצוניים ובתכניות לשמירה על מיומנות ומקצועיות. הצוות מקצועי ואדיב, בעל ניסיון עשיר ויכולת ביצוע משימות מורכבות במיומנות המאפשרת עבודה באיכות גבוהה ושירות מצוין ללקוח.

אתה בידיים טובות
המעבדה האנליטית שאנו עובדים איתה מבצעת  ניתוח מזהמי אוויר  ממקורות שונים . המעבדה עובדת לפי תו תקן ISO ותקן אבטחת איכות, במעבדה מערכת כיול לשמירה על איכות ציוד המדידה, עובדי המעבדה עוברים הכשרות והשתלמויות לעתים תכופות. במעבדה נבדקות כל הדגימות שנאספו והיא מפיקה דו"ח ממצאים מפורט ומדויק המציג את הערכים הקיימים מול הריכוזים המותרים בתקנות המשרד להגנת הסביבה.

פשוט לקבל תוצאות
בסיום הבדיקה והניתוח האנליטי תקבל דו"ח מסכם. אנו מציעים גם דיווחים בפורמט גיליון אלקטרוני אותו ניתן להעביר באמצעות הדוא"ל. במידה והרשויות דורשות עותק של תוצאות הבדיקה נפיק את התוצאות בפורמט הנדרש ונעביר ישירות אליהם. תוצאות ביניים ניתן לקבל גם בטלפון, בדוא"ל ו/או בפקס.

גלאי ראדון | הכל על ראדון | גלית החברה לאיכות הסביבה

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן