בדיקת איכות אוויר

קבעו בדיקה לאיכות האוויר שאתם נושמים

בדיקת איכות אוויר – זו זכותך לנשום אוויר נקי !

בדיקת איכות אוויר – חומרים מזהמים הנישאים באוויר בצורה של תרסיסים, עשן ואדים אורגניים  עלולים לפגוע בבריאותך. אנשים רבים מדווחים על סימפטומים של הרעלה עקב החשיפה כגון: סחרחורת, בחילה, קושי בראייה, כאבי ראש כרוניים, עייפות, הרגשת חולי ובעיות עור שונות.

אילו חומרים משתחררים אל האוויר אותו אתה נושם ומסכנים אותך?

ארסלן, כרום, עופרת, פלואור, מנגן, כספית, זרחן, בריליום, תליום, ניקל, תחמוצת הפחמן, בנזן, בנזול, פנול, אמינים ארומטיים, פחמן דו-גפריתי, חומצה הידרוציאנית, איזוציאנטים, פחמימנים הלוגנים, זרחניים, קרבמטים, מתנול, ויניל כרוליג, תחמוצת החנקן ורעלים נוספים כגון: אסבסט ופורמלדהיד. כל אלה הוגדרו כחומרים מסוכנים וחלקם אף הוגדרו כמסרטנים.

צוות המומחים שאנו עובדים איתם מבצעים ניטור אוויר (בדיקת איכות אוויר) ע"פ שיטות בדיקה בינלאומיות (EPA ), ותוך כדי שימוש בציוד מדידה מתקדם ע"מ להבטיח לך תוצאות מדויקות ואמינות. הציוד שלהם מאפשר מדידה רגעית או רציפה ומתמשכת המספקת מידע על ריכוזי המזהמים בזמן אמת.

שירותים בתחום בדיקת איכות אוויר:

  1. בדיקות סביבתיות בהתאם לתקנות המשרד להגנת הסביבה.
  2. איסוף דגימות החשיפה הסביבתית.
  3. אנליזה במעבדה מוסמכת .
  4. מתן ייעוץ לשיפור איכות האוויר במבנה, במידה והתגלו ממצאים חריגים.
  5. יישום רגולציה וניהול משא ומתן מול רשויות מקומיות.

צוות מקצועי – השקט שלך.

המומחים שאנו עובדים עימם עתירי ניסיון בבדיקות איכות אוויר בעסקים גדולים וקטנים ובבתים פרטיים. צוות המומחים בודק מגוון חומרים ואת ריכוזם בהתאם לתקנות איכות אוויר של המשרד להגנת הסביבה בישראל.

אתך בכל שעה ובכל מקום

אנו בגלית החברה לאיכות הסביבה עובדים עם צוות בודקים מקצועי ואמין. ניתן לתאם בדיקה גם בשעות ובימים לא שגרתיים ע"מ לספק לכם מידע מדויק על איכות האוויר לאורך כל שעות היום וכל ימי השבוע ולהבטיח פגיעה מינימלית .

זכור: זו זכותך לנשום בחופשיות אוויר נקי מדאגות. צלצל אלינו עוד היום להזמנת בדיקת מומחה וייעוץ לשיפור איכות האוויר.

זיהום אוויר

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן