איתור מטרד ריח בבית פרטי

שמים סוף לריחות הרעים בתוך הבית

ריחות רעים בבית יכולים להוות מטרד שקשה להתעלם ממנו לאורך זמן. גירוי מתמיד של חוש הריח על ידי ריחות בלתי נעימים פוגע באיכות החיים ובמקרים מסוימים עלול להצביע על זיהום של ממש באוויר שאנו נושמים ולסכן את בריאותנו.

המקורות האפשריים למטרדי ריח בבית ובסביבתו רבים, ולעתים קשה לדעת מאין מגיע הריח.  ריחות רעים בבית מתחלקים בדרך כלל לשני סוגים:

  • מפגעי ריח בתשתיות הבית:

ריחות רעים נובעים במקרים רבים ממפגעים בתשתיות הבית, למשל כשלים במערכת הביוב, חשמל, גז ומים.

  • מפגעי ריח בחלל הבית:

ריחות בלתי נעימים הפוגעים באוויר בחלל הבית שהם תוצאה של טחב ועובש בקירות, התרופפות או התפוררות של חומרי בנייה כמו כן ניתן למצוא חומרים בלתי מתאימים ששומשו ע"י איש מקצוע במהלך שיפוץ, צבעים בלתי מתאימים לצביעת הקירות, ואף רהיטים אשר יוצרו במדינות ללא פיקוח מספק המכילים חומרים מזיקים כגון פורמלדהיד (חומר מסרטן).

חשוב לדעת שאת סוג הריח ניתן לאבחן וכך לאתר את מקורו על מנת שניתן יהיה לטפל במפגע וכן להמליץ על פתרון מתאים במידת הצורך. לשם כך כדאי לפנות אל מומחים  באיתור וחקירת מטרד ריח. מאתרי וחוקרי מקורות ריח מקצועיים יידעו לסווג אופי הריח, לבדוק גם במקומות ה"בלתי חשודים" בתוך הבית ובסביבתו וכך לפענח את מקור הריח ולהמליץ על הפתרון המתאים למיגורו.

אנו ב"גלית – החברה לאיכות הסביבה", מתמחים בביצוע איתור מפגעי ריח עבור לקוחות פרטיים ומשתמשים במכשור יעודי לאיתור מטרד הריח.

לחברתנו ותק של למעלה מעשרים שנה באיתור מפגעי ריח וברזומה שלנו מאות מטרדי ריח אשר פוענחו ונפתרו.

לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 1-700-50-50-54 

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
צריך עזרה?
אנחנו כאן בשבילך.
דילוג לתוכן