מכשיר לבדיקת ראדון בזמן אמת RADON EYE PLUS 2

פיקוח ממושך בזמן אמת על ריכוזי הראדון במבנה

מהו מכשיר לבדיקת ראדון בזמן אמת RADON EYE PLUS 2 ומה תפקידו העיקרי

מכשיר לבדיקת ראדון בזמן אמת RADON EYE PLUS 2 – אנו חושבים שהמכשיר הזה הוא גיבור העל של כל צגי הראדון הדיגיטליים הרציפים.

תאי יונים פועמיים גדולים מאוד מדויקים ורגישים במיוחד – רגישים כמו מכשירים מקצועיים שעולים אלפי דולרים.

המכשיר מאחסן רשומות עד שנה  נתוני ראדון לפי שעה, כך שתוכלו לראות את התנודות היומיות לטווח הקצר ועדיין לקבל את הממוצע המומלץ לטווח הארוך.

למכשיר מסך תצוגה דיגיטלי כך שתוכלו לראות את הקריאות רק על ידי מבט והוא מתחבר גם לסמארטפונים באמצעות Wifi או Bluetooth כך שניתן יהיה להציג תוצאות מרחוק.

תוכל לשלוח נתונים לאינטרנט כך שתוכל לקרוא אותם מכל מקום.

יומן עם חותמת תאריך / שעה כדי שתדע בדיוק מתי בוצעה המדידה.

קורא עד 10,000 Bq / m 3.

מספק קריאה ראשונית תוך עשר דקות.

מוצר זה אידיאלי גם עבור מהנדסים ומעבדות שרוצים המון נתונים.

המכשיר כולל קבלת הנחיות וליווי טלפוני ממחלקת התמיכה של "גלית – החברה לאיכות הסביבה" המפיצה הבלעדית של מעבדת FTLAB  בישראל .

לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 1-700-50-50-54

פרטים נוספים על המכשיר ואודותינו:

eye plus 2 הינו מכשיר מדויק העומד בתקנים הנדרשים לניטור ריכוז הראדון במבנה. המכשיר מתופעל באמצעות אפליקציה נוחה וידידותית ומנטר גם את טמפרטורת החדר, הלחץ הברומטרי והלחות היחסית. ניתן להעביר את המכשיר מחדר לחדר ולמדוד את ריכוזי הראדון.

 

RadonEye Plus הקיים יכול גם להשתמש בשירות קולי AI המשויך לאמזון Alexa

RadonEye Plus2 פותח כדי לחבר בסיס נתונים באינטרנט ומערכת IoT כך שיש מעט חסמים לבדיקת נתוני המדידה. היצרן מספק מסד נתונים באינטרנט https://www.radon-net.com והמשתמש יכול לחבר את הנתונים בכל פעם, בכל מקום באמצעות סמארטפון או שולחן עבודה מחובר לאינטרנט. ריכוז ראדון מקורה ידוע היטב כי אחד הגורמים העיקריים לסרטן הריאות בגוף האדם. ראדון הוא מצב גז וזורם עם אוויר, ולכן יש לפקח עליו בזמן אמת. בנוסף, ריכוזי הראדון המקורה מגוונים משינוי עונתי, שינוי ביום ובלילה. RadonEye Plus2 יפקח על רמת הראדון המקורה שלך תוך צפייה מהירה ובקפדנית.

להזמנת השירות השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן